EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında, araçlar için geçerli yerli veya uluslararası ehliyete sahip olması, 22 yaşını doldurmuş olması ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 2 gündür.

FİYATLAR

Fiyatlara üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko ve %18 (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.

Bebek koltuğu kiralanabilir, ücreti günlük 0,50 cent’tir. Navigasyon kiralanabilir, ücreti 1,5 € (EURO)'dur.

HGS kiralanabilir. Otoyollarda ( Hızlı Geçiş Sistemi ) dir. Kiralamalar 1 kereye mahsuz 5 € (EURO)'dur.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araci teslim alırken nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir. Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA

Tüm araçlarımız 2015-2016-2017-2018 Model olup, Full Rent A Car kaskoludur. Sitemizde belirtilen fiyatlara full kasko ücreti dahildir.

TESLİM VE BIRAKMA 

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda mail adresinize teyit maili gelir. Rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda ÇUKUROVA CAR RENTAL personeli sizi karşılamak, aracı teslim etmek ve teslim almak ile yükümlüdür. Aracın teslim edilebilmesi için özellikle ehliyetinizin, pasaportunuzun, kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir aksi takdirde araç teslim edilememektedir.

TRAFİK CEZALARI 

Trafik cezaları ve otopark ücretleri kiralayana aittir. Araçlarımız yurt dışına çıkartılamaz.